29.8.2022 - Spustili jsme nové stránky www.FARMY.cz

Milí uživatelé,

fungujeme od roku 2004 a na našich původních webových stránkách to už bylo hodně znát. Musíme se přizpůsobit všem těm mobilům, tabletům, jiným zařízením a programům. Celkem neradi, ale jinak to nejde.

Stránky www.FARMY.cz v jejich staré podobě považujeme za velmi úspěšný projekt. Za celou dobu provozu stránek jsme zaznamenali více než 30 mil. zobrazení, v nejlepších časech až k 500 tis. zobrazení měsíčně.

Zajistili jsme kvalitní prodej několika tisíc nemovitostí. Ale především jsme prostřednictvím stránek a poskytovaných informací pomohli mnoha vlastníkům půdy zorientovat se na trhu a při prodeji nenaletět.

Informace jsou nutné stále. Pravidelně se objevují nové firmy, které se snaží vlastníky půdy ošidit. V dalších vlnách dopisů slibují zaručeně nejlepší cenu za prodej, předstírají zájem o hospodaření... Jsou propracované, profesionální, občas s usměvavou tváří pro získání důvěry. A stále cílí právě na ty, co informace nemají.

I na našich nových stránkách naleznete informace, které pomohou.

Děkujeme za Vaši přízeň v minulých 18 letech.

FARMY.CZ

PS: Pokud narazíte na něco nefunkčního, prosíme dejte nám vědět (info@farmy.cz). Poladíme to.

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun