www.zemedelskeobjekty.cz

ZEMĚDĚLSKÉ
AREÁLY & OBJEKTY

kliknutím spustíte hledání

O stránkách ZEMĚDĚLSKÉ AREÁLY & OBJEKTY

Stránky slouží k inzerci ZEMĚDĚLSKÝCH OBJEKTŮ A AREÁLŮ nabízených k prodeji. Naleznete zde širokou nabídku zemědělských brownfieldů - kravínů, vepřínů, hal, seníků, sýpek, čističek, sušáren, silážních jam a žlabů, celých zemědělských areálů a jiných obdobných nemovitostí.

Proč zde inzerovat ?

Nemovitosti tohoto druhu jsou obecně považovány za velmi těžko prodejné a nejsou zajímavé ani pro realitní kanceláře. Zájemce o koupi ale nalézt lze - a to i pro objekty zanedbané nebo úplně zdevastované, pro které již zdánlivě není žádné využití. Toto je však možné pouze v případě, pokud jsou objekty vhodnou formou dlouhodobě nabízeny a inzerovány. Jen stěží lze prodat nemovitost o které nikdo neví.

Smyslem těchto stránek je soustředit nabídku takových nemovitostí a umožnit případným zájemcům snadné nalezení vhodné nabídky.

Kde jsou nabídky zobrazeny?

Nabídky jsou zobrazené na stránkách www.zemedelskeobjekty.cz. Vybrané nabídky mohou být dále zobrazeny i na stránkách www.FARMY.cz.

Jaké informace jsou zobrazeny?

Informace o nabídce jsou zobrazeny na základě podkladů dodaných inzerentem. V případě dotazů nebo nejasností je nutné obrátit se na tuto kontaktní osobu uvedenou v inzerátu.

Jaké jsou podmínky inzerce?

Inzerovat lze veškeré nabídky, které odpovídají zaměření těchto stránek – tedy výše uvedené nemovitosti.

Jaká je cena inzerce?

V tuto chvíli je možné inzerovat odpovídající nabídky plně ZDARMA.

Jak inzerovat?

- pro realitní kanceláře - zašlete odkaz na nabídku zveřejněnou na jiném inzertním serveru a informace budou převzaty včetně kompletních kontaktních informací.

- pro vlastníky - zašlete požadavek na zveřejnění nabídky společně s popisem nabídky, fotografiemi (rozlišení minimálně 300x200) a kontaktními údaji na odpovědnou osobu.

Veškeré informace zasílejte na adresu info@farmy.cz.

Provoz těchto stránek zajišťuje společnost FARMY.CZ - specialista na zemědělské nemovitosti s nejdelšími zkušenostmi v tomto oboru na tuzemském trhu. Více informací o společnosti FARMY.CZ naleznete zde.

Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek.

Opište kód   9195
AGROFERT TRH FAREM - prodej a akvizice farem FARMY.CZŘíkovice - velký zemědělský areál u D1 Beňov - areál u D1, 2ha v komerční zóně Křičeň - bývalý statek u D11
TOPlist